06.01.2022

Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим

Вже традиційним стало підводити підсумки року, що минув і ділитись планами та мріями на майбутнє. 
У минулому році було багато викликів. Але, звичайно, ми стали сильнішими та кращими.
Ми стали доступними для груп людей із обмеженими можливостями, адже облаштували пандуси та таблички із шрифтом Брайля.
Київська міська студентська поліклініка першою у м. Києві почала робити щеплення проти коронавірусної хвороби, за рік це склало 10 ефірів на телепередачах, сотні щеплених нами зірок естради, спортсменів, науковців, високопосадовців, відомих та впливових українців, сотні компаній із численними штатами, десятки закладів вищої освіти, сотні тисяч киян та гостей міста. Персонал працював на межі людських можливостей. Результатами чого стало зменшення захворюваності серед мешканців міста, а нам надійшли десятки подяк, листів вдячності, дипломів, грамот та нагород.
Ми провели капітальний ремонт у приміщенні лабораторії та закупили обладнання, яке дає нам можливість проводити 95 % досліджень із тих, які затребувані серед містян.
Провели повну модернізацію системи протипожежної безпеки.
За нашим проханням, КМДА закупили для нашого закладу гастрофіброскоп та колоноскоп фірми Olimpus. Ми придбали нове обладнання для терапевтичного, хірургічного, офтальмологічного, отоларингологічного та гінекологічного відділень.
Систематично направляємо на навчання та підвищення кваліфікації наших спеціалістів.
З нашими терапевтами та сімейними лікарями уклали декларації понад 20 000 тисяч пацієнтів. Загалом наш заклад відвідує більше 150 000 тисяч пацієнтів на рік.
Ми запустили в нашому закладі можливість отримувати платні послуги, що може прискорити отримання бажаної процедури чи обстеження без електронного направлення, або дає можливість отримати послуги, відмінні від безоплатних, які гарантовані державою.
Кількість подяк та добрих побажань від наших пацієнтів зашкалює!
Це зовсім стислий перелік основних здобутків, яких ми досягли.
Отже, основною нашою мрією залишається створення надсучасного закладу, яким буде пишатись місто! Багато кроків, які ми вже розпочали, я не озвучую, адже не звикла вихвалятись наперед - далі буде.
З надіями, мріями та побажаннями миру, злагоди та здоров’я у Новорічні та Різдвяні свята.
Ваша Ірина Собко

Сподобалось? Поділіться з друзями
Записатись до лікаря Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне